Aktuálne informácie COVID-19 (koronavírus)

Kľúčové informácie pre našich zákazníkov v kocke

Vzhľadom na súčasnú situáciu v dôsledku vypuknutia pandémie koronavírusu (SARS-CoV-2) je v Top4Sport našou najvyššou prioritou zaistenie bezpečnosti našich zákazníkov, zamestnancov a partnerov.

V uplynulých týždňoch sme už podnikli mnohé opatrenia, aby sme aj naďalej poskytovali služby našich e-shopov vo vysokej kvalite. Vďaka týmto opatreniam môžeme zabezpečiť, aby objednávky našich zákazníkov opustili náš sklad spoľahlivo a rýchlo, a to za zvýšených bezpečnostných a hygienických podmienok.

Predajňa

Naša predajňa bola nariadením vlády SR uzatvorená, ale všetok tovar si môžeš objednať cez náš e-shop. 

Vrátenie tovaru

Predĺžili sme dobu na vrátenie tovaru bez udania dôvodu na 30 dní, takže máš dostatok času na rozmyslenie a taktiež na prekonanie karanténneho obdobia. 

Platba objednávky

Pri zadávaní objednávky doporučujeme zvoliť bezhotovostnú platbu predom. Túto platobnú metódu sme pre teba aktuálne zvýhodnili zľavou 1 € z objednávky. Zváž prosím riziká spojené s platbou dobierky, ktorá obnáša fyzický kontakt s kuriérom. 

Aktuálne informácie k doručovaniu zásielok

GLS

Pri doručení zásielok na domáce adresy bude vzhľadom k riziku nákazy pristupované distančným spôsobom. Kuriér nebude vyžadovať podpis príjemcu a obmedzí fyzický kontakt s vami na minimum. Doručenie na dobierku je stále možné, ale prosíme našich zákazníkov o maximálne využívanie bezhotovostnej platby už pri objednávke priamo v e-shope. V prípade platby dobierkou v hotovosti si pripravte presnú čiastku predom.

Zásielkovňa

Nariadením Vlády SR je zákaz maloobchodného predaja, ale výdaj zásielok z internetových obchodov má výnimku (tj. samotný výdaj zásielok z internetových obchodov môže prebiehať aj v obchodoch, kde je inak predaj tovaru vládnym nariadením zakázaný. Zásielkovňa plno rešpektuje nariadenia vlády a preto sa rozhodli s účinnosťou od 14. marca prijímať na výdajných miestach v Slovenskej a Českej republike iba bezkontaktné platby, tj. platby kartou.

Ak výdajné miesto nemá platobný terminál, tak bude pripravenú alternatívu ako môžu zákazníci zaplatiť svoje zásielky bezhotovostnou platbou. Zákazník pri vyzdvihnutí svojej zásielky na výdajnom mieste bez platobného terminálu, dostane pri výdaji zásielky z klientskej sekcie SMSku s odkazom na platobnú bránu, kde následne vykoná online platbu kreditnou kartou.

Prajeme všetkým hlavne zdravie a ďakujeme za tvoju dôveru

Tvoj tím Top4sport