• WPV

Vianočné darčeky pre VOLEJBALISTOV - Pomôžeme ti s výberom toho perfektného darčeka! Nájdeš u nás tenisky, oblečenie a všetky potrebné doplnky prémiových značiek zo sveta VOLEJBALU.

USP

Volejbalová obuv

Správna volejbalová obuv je základom. A tých nikdy nie je dosť. Teraz máte jedinečnú príležitosť získať skvelé kúsky za skvelé ceny! Obrovský výber tenisiek na volejbal, vďaka ktorým bude každý tréning zážitkom. Vyberte si z modelov tenisiek obľúbených značiek ako adidas, Mizuni, Asics a ďalšie. Chýba vám dokonalé vybavenie? Spoľahnite sa, že ho nájdete na našej stránke.

Preskúmať

VOLEJBALOVÉ boty

Volejbalové oblečenie

Potrebuješ sa vybaviť teplým oblečením na zimu? Alebo váš šatník prosí o nové kúsky na blížiace sa teplejšie obdobie? Využite obrovskú príležitosť nakúpiť zo skvelého výberu oblečenia za skvelé ceny.

Pre mužov  Pre ženy

Volejbalové lopty

Najlepší čas v roku na nákup novej volejbalovej lopty. Ponúkame tréningové aj zápasové lopty. Beach volejbal tiež nemusíš hľadať nikde inde. Všetko skladom! Výber je na tebe.

Preskúmať


MIKASA

Volejbalové siete

Hľadáš novú výbavu na letný záhradný tréning? Alebo si chcete zaobstarať plne profesionálnu volejbalovú sieť? Využi príležitosť pozrieť sa, čo pre teba máme v ponuke.

Preskúmať

Športové doplnky

Zaobstaraj si štýlovú športovú tašku a majte všetko pohromade. Tašky, ruksaky a vrecia - všetko za atraktívne ceny. Zabaľ si všetko, čo potrebuješ!

Preskúmať

DĚTSKÉ OBLEČENÍ

Aj na deti myslíme

Máme aj sekciu pre detskú volejbalovú obuv. Zaobstaraj si kvalitnú detskú obuv a urob radosť svojim malým volejbalistom.

Preskúmať